logo-back.jpg
Opcje zaawansowane
mis.jpg
EN PL
Menu
Dodaj obiekt
Jeżeli uważasz, że na planie zabrakło istotnego i ważnego miejsca zaproponuj jego opis, i wskaż lokalizację.
mapa
ul. Jarosława Dąbrowskiego 3
57-320 Polanica-Zdrój
748680600
Fax:
74 8681046
Dodawanie obiektu - Regulamin

Dodawanie punktu (obiektu) na interaktywnym planie miasta Polanica-Zdrój oraz w informatorze miejskim odbywa się następująco:

  1. Wypełnianie formularza zgłoszeniowego. Dokładne wypełnienie pól formularza, zgodnie z opisem, umożliwi poprawne dopisanie firmy do Informatora. Po kliknięciu na przycisk "dodaj" zgłoszenie zostanie przekazane do administratora serwisu i po zatwierdzeniu pojawi się w bazie na stronie polanica.pl oraz polanica.eu. Aby zrezygnować z dodania wpisu kliknij "anuluj"
  2. Należy zlokalizować na planie miejsce, w którym firma/obiekt się znajduje. Można dowolnie skalować i przesuwać plan, tak by na środku punkt wskazywał dokładną lokalizację firmy/obiektu. Najlepiej wybrać ulicę przy, której znajduje się obiekt i tak ustawić miejsce obiektu aby na nie wskazywała następnie należy kliknąć na przycisk zapisz pod mapą co spowoduje zatwierdzenie lokalizacji. Lokalizacje można jeszcze zmienić jeśli nastąpiła pomyłka. Można również użyć współrzędnych GPS lub wyszukiwarki wtedy  należy wpisać miasto oraz adres np.: Polanica-Zdrój ul. Dąbrowskiego 3.

Informuję wszystkie osoby chcące umieścić obiekt noclegowy na interaktywnym planie miasta oraz w informatorze miejskim, że powinni zawrzeć umowę z Urzędem Miejskim w sprawie pobierania opłaty uzdrowiskowej od turystów oraz prowadzić zarejestrowaną działalność gospodarczą w zakresie wynajmu pokoi, oraz uregulowane sprawy podatkowe.

noclegi.png
inwestor.png
baner_mapa.png
mobis.png